Zbuduj dom w Hiszpanii

Jeśli przeszukałeś już wszystkie portale, wyczerpałeś już wszystkie możliwe sposoby na znalezienie idealnego, wymarzonego domu w Hiszpanii i nie przyniosło to skutku, może warto pomyśleć o jego budowie?

Czy w Hiszpanii znajdę dobrego architekta?

Kraje południa Europy słyną ze swojej kreatywności, a design włoski czy hiszpański znany jest na całym świecie. Zawód architekta cieszy się bardzo dużym poważaniem i dlatego wybiera go wielu młodych i zdolnych.
Konsekwencją tego, jest duża podaż usług architektonicznych na bardzo wysokim poziomie. Możemy bez trudu znaleźć specjalistów do każdego typu budowy. Od domu jednorodzinnego do zaawansowanych budowli przemysłowych.

Bardzo dużym powodzeniem obecnie cieszą się rozwiązania  ekologiczne i energooszczędne spełniające najbardziej wyśrubowane normy światowe.

Agencja Pod Słońcem Hiszpanii współpracuje z najlepszymi architektami
w naszej okollicy. Znamy specjalistów, którzy rozwiążą każdy problem zanim on jeszcze się pojawi.

Czy warto budować?

Rynek nieruchomości to żywy ciągle zmieniający się organizm. Nieruchomości sprzed kilkunastu lat nie spełnianią dziś oczekiwań kupujących, a tym samym mogą stać się trudne do odsprzedaży.
Budując dom możemy dostosować się do najnowszych trendów, lub po prostu spełnić swoje wszystkie marzenia, bez potrzeby chodzenia na kompromisy. Bo jeśli chcemy w pełni cieszyć się słońcem Hiszpanii kompromis nie wchodzi w grę.

Pozwolenie na budowę i inne formalności

Pozwolenie na budowę do zwieńczenie fazy przygotowań do budowy. Po tym etapie nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i budować. Skompletowanie dokumentacji jest procesem, przez który musimy przejść. Nasze doświadczenie jak również doświadczenie wybranych architektów ułatwi Państwu skompletowanie dokumentacji i zaprezentowanie jej w odpowiednim urzędzie. Przed nami proces budowy nie ma żadnych tajemnic. Z naszą pomocą cały proces stanie się bardziej przyjazny.
Zapraszamy do rozmów!