Dlaczego my?

Pod słońcem Hiszpanii to nieruchomości z marzeń, ale przede wszystkim te, w których moglibyśmy zamieszkać i Państwo również. Tym właśnie kryterium kierujemy się poszerzając nasz wachlarz propozycji dla Państwa. Przedstawiamy tylko sprawdzone nieruchomości w Hiszpanii, wolne od obciążeń i naprawdę przyjazne do zamieszkania.

Od 4 lat wspieramy naszych Klientów z Polski podczas poszukiwań i zakupu nieruchomości w Hiszpanii, a dokładnie w naszej ulubionej jej części czyli na Costa Valencia i Costa Blanca.

Naszą misją jest wsłuchać się w potrzeby Klienta i przedstawić najlepsze dostępne na rynku oferty nieruchomości w Hiszpanii.
Takie, w których moglibyśmy zamieszkać i, które jeśli zechcą Państwo odsprzedać, znajdą swojego nowego właściciela szybko.

W naszej ofercie

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo specjalnie dobrane nieruchomości. Zapraszamy do zaprzyjaźnienia się z ofertą mieszkań i domów przedstawioną na stronie, ale również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Czekamy na pytania od Państwa. Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich, podzielimy się naszymi doświadczeniem, i odpowiadając na Państwa potrzeby wyszukamy nieruchomości w oczekiwanej lokalizacji, budżecie i charakterystyce.

Zawsze szczerze

Naszym zadaniem jest nie tylko przedstawić Państwu nieruchomość, która spełnia Państwa oczekiwania, ale takiej, w której sami moglibyśmy zamieszkać, gdyż:
– jest usytuowana w miłym, przyjaznym, i  przede wszystkim bezpiecznym miejscu miasta lub poza nim,
– nie ukrywamy wad nieruchomości,
– znamy sytuację prawną nieruchomości,
– cena jest zgodna z wartością rynkową nieruchomości.

Bezpiecznie

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo formalno-prawne,  negocjujemy w Państwa imieniu, wspieramy w procesie znalezienia i otrzymania dogodnego kredytu hipotecznego. Nasz zespół to ludzie wsłuchani w potrzeby Klienta, pracujący z pasją i radością.

Ważne jest dla nas

wyszukiwać nieruchomości w słonecznej Hiszpanii takie, które spełnią Państwa oczekiwania i będzie to nie tylko doskonała inwestycja, ale drzwi do świata pełnego przyjemności w śródziemnomorskim stylu: słońca, piaszczystych plaż, morza lazurowego i życia z radością.
Hiszpania ma w sobie to coś wyjątkowego. Można to poczuć już podczas pierwszej wizyty tutaj!  Dla nas było jasne, że to jest miejsce, w którym chcemy być! Jesteśmy ciekawi, co Państwo poczujecie, przyjeżdżając do Hiszpanii?! Zapraszamy do odwiedzenia nas!